Jauna bērnu pasaku grāmata – “Bzzz pasakas”

2020. gada 13. martā

Ar izdevniecības “Drukātava” atbalstu pie lasītājiem dodas Artura Balta(īstajā vārdā Arturs Vaišļa) otrā pasaku grāmata “Bzzz pasakas”.

Tā bilžu grāmata bērniem un arī pieaugušajiem vai otrādi, ar mākslinieces Daigas Deksnes krāšņajām ilustrācijām.

Ikgadējā pavasara konferencē bērnu bibliotēku darbiniekiem “Vārds un attēls” kultūras žurnāliste Liega Piešiņa, savā prezentācijā runājot par 2018.gadā izdotajām bērnu grāmatām, Artura Balta “Šausmīgās pasakas” raksturoja kā grāmatu ar odziņu.

Vecāku un bērnu atzinību guvušās "Šausmīgās pasakas" ir rosinājušas rakstnieku izdot turpinājumu. "Bzzz pasakas" ir sarakstītas ar domu, ka bērni ir nerimstošas enerģijas kamoliņi un vecāku, vecvecāku, pedagogu pienākums ir ievirzīt viņus pareizā dzīves ceļā. Autors uzskata, ka bērniem ir jāsaka patiesība.

Arī pedagogi ir snieguši savu vērtējumu: "Jūsu pasakas māca skolēnus domāt, izteikties un saprast. Paldies! Lai veicas turpmāk! Ar prieku lasīšu kopā ar skolēniem arī Jūsu nākamās pasakas! Ar cieņu, Madonas pilsētas vidusskolas skolotāja Alla Sniedze"

Autors Arturs Balts raksta gan pieaugušajiem, gan bērniem. “BZZZ PASAKAS” ir četrpadsmitā un autora otrā grāmata jaunajiem lasītājiem. Grāmatu var iegādāties www.drukatava.lv, Virja, un citur.


Relīzi sagatavoja: Arturs Vaišļa

Tālrunis: 29640078(LMT), 29540297(Tele2)

E-pasts: [email protected]

www.pogainie.lv

www.facebook.com/pogainie.lv