„Rūgtās mieles” romāns divās daļās

1. daļa „Rūgtās mieles”, Arturs Balts, Drukātava 2012.

Grāmata satur ciniskus un amorālus ļaužu vājību izdomājumus un tajā ir tādas seksa un vardarbības ainas, kas var negatīvi ietekmēt nenobrieduša lasītāja prātu. Autors nosoda ikvienu, kurš varētu mēģināt sekot izdomātajai vieglajai dzīvei!

“Nav faktu, ir tikai to interpretācija”. (Nīče)

Stāvot pie bijušās sievas kapa, Kārlis drudžaini domāja:

– Kā gan tas varēja gadīties? Kāpēc tieši ar mani? Ko es nepareizu dzīvē izdarīju, ka Marina nu guļ smiltainē, kamēr es te stāvu un lauzu galvu!


Bērnībā Marina bija ļoti sabiedriska meitene, ar nepakļāvīgu, pat dzelžainu, raksturu. Kaut daudzi mācību priekšmeti viņu nesaistīja un meitene tos mācījās diezgan pavirši, viņai ļoti patika lasīt un muzicēt.

Piecpadsmit gadu vecumā Marina pati vēl īsti nezināju, ko vēlas sasniegt dzīvē, tāpēc turpināja mācīties vidusskolā. Arī to beidzot, meitenei nebija nekādu stingri nospraustu mērķu vai vēlmju.

Turpināt lasīt

2. daļa „Ragnešu klubiņš”, Arturs Balts, Drukātava 2013.

Šajā ģimeniskām sievietēm neieteicamajā lasāmvielā tika iekļauts tas, kas palika aiz pirmās daļas „Rūgtās mieles" vākiem. Viss te publicētais ir uzskatāms par izdomājumu un neticamu apstākļu sakritību. Literāro varoņu paustais neatspoguļo autora viedokli un nostāju.

„Nav faktu, ir tikai to interpretācija.” Nīče.


Caur sirdssāpēm izkratīt sirdis, lai mainītu likteni un piedzīvotu atkārtotu garīgu dzimšanu, arī šoreiz uz pirts diskusijām sanāca ragnešu klubiņa biedru pamatkodols. Daļa līdzi sanestā ciemakukuļa pārcēlās uz galdu, pārējais līdz svinīgajam uznācienam atdzesējās ledusskapja dzīlēs.

Ap galdu rosījās Kārlis, ap četrdesmit gadu vecs vīrietis gaišiem, īsiem matiem, nedaudz zem metra astoņdesmit pieci, vidējas miesas būves. Viņam bija dzīva, izteiksmīga seja, augsta piere, reljefaini vaibsti, pabiezas lūpas, stingrs zods un kaulains deguns.

Uzvārījis ūdeni, viņš ar savām tumši zilajām, pat nedaudz ūdeņainajām acīm pavērās Rukā, gara auguma stiegrainā, pašapziņas pārpilnā tumšmatī ar asām, cietām acīm:

Turpināt lasīt